BUİKAD usta Rallici Simin Bıçakçıoğlu’nu ağırladı…

BUİKAD usta Rallici Simin Bıçakçıoğlu’nu ağırladı…

Zirveden Gelen Topuk Seslerinin bu ayki konuğu Türkiye Ralli Şmpiyonasını 4 kez üst üste kazanan usta rallici Simin Bıçakçıoğlu oldu.
BUİKAD( Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği )’nin iş hayatında başarıya imza atarak toplumda rol model olmuş örnek İş Kadınlarını, kadın girişimci ve profesyonellerle bir araya getirerek başarılarının ipuçlarından yararlanmayı amaçladığı ” Zirveden Gelen Topuk Sesleri” paylaşım toplantılarının 26. Konuğu Türkiye Ralli Şmpiyonasını 4 kez üst üste kazanan usta rallici Simin Bıçakçıoğlu oldu.
BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın açılış konuşmasında dernek çalışmaları ve başlayan yeni projeler hakkında üyelere kısaca bilgiler verdi .
Daha sonra mikrofonu aldı. Simin Bıçakçıoğlu, konuşmasında zorlu etaplar ve rakiplere rağmen birincilik kürsüsüne üst üste 4’üncü kez çıkış hikayesini ve bu spora nasılmerak sardığının öyküsünü anlattı. Sunum sonunda üyelerin sorularını yanıtlayan Simin Bıçakçıoğlu, BUİKAD üyeleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığınısöyledi. Etkinliğin sonunda BUİKAD Başkanı İpek Yalçın; usta rallici Simin Bıçakçıoğlu’na verdiği bilgilerden dolayı derneğin özel plaketini sunarak teşekkür etti.